Masz wypadek ? potrzebna pomoc na drodze ? zadzwoń!

Holowanie -tir – auta- ciężarowe Pasłęk

+48 500 540 922

Holowanie aut w Pasłęku – odpowiednie zaplecze techniczne

 Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu profesjonalnego holowania aut, dzięki czemu po przebytych wypadkach komunikacyjnych lub kolizjach, autra trafiają w ekspresowym tempie do warsztatów samochodowych. To właśnie tam zostaną bardzo skutecznie naprawione i po pewnym czasie będą gotowe do dalszej jazdy. Holowanie aut nie ma przed nami żadnych tajemnic, dlatego firma Auto Trans będzie dla Państwa najlepszym z możliwych wyborów, jeśli przytrafiła się Państwu nieoczekiwania awaria techniczna i kierowcy nie mogą sobie z nią w żaden sposób poradzić. Właśnie po to jesteśmy na rynku, od wielu lat i świadczymy dla Was takie usługi, które sprawią, że holowanie pojazdów przebiegnie bezproblemowo, bezpiecznie i sprawnie. Zajmujemy się holowaniem pojazdów Pasłęk różnych marek. Posiadamy specjalistyczne autolawety Pasłęk, kierowane przez bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Nasze pojazdy mają kompletne wyposażenie, więc można być pewnym, że holowanie zostanie zakończone sukcesem.  

Decydując się na nasze usługi z zakresu holowania aut można być pewnym, że zaskoczymy wszystkich klientów odpowiednim zapleczem technicznym, czym zdobywamy sporą przewagę nad swoją konkurencją. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty do realizowania takich czynności, więc można być pewnym, że po drodze kierowcy nie napotkają na żadne przeszkody, wynikające ze współpracy z naszą firmą. Holujemy różnego rodzaju auta, zarówno te o mniejszych rozmiarach, jak i dużo większych. Na miejscu zdarzenia pojawiamy się bardzo szybko, wystarczy zgłosić do nas usterkę, a my wysyłamy naszych pracowników. Dodatkowym atutem naszych usług holowniczych jest to, że są tanie i bardzo solidne

Cały czas staramy się udoskonalać nasze zaplecze techniczne, aby proponowane przez nas autolawety Pasłęk za każdym razem stanęły na wysokości zadania. Najważniejsze w naszej pracy jest odpowiednie zaangażowanie w niesienie pomocy drugiej osobie. Nie pojawiamy się na miejscu z opóźnieniem, każdego kierowcę traktujemy tak samo, nikogo nie wyróżniamy. Świadczymy wszechstronne usługi holownicze dla firm i przedsiębiorstw, ale też dla osób prywatnych. Wystarczy szybkie zgłoszenie problemu, a my na pewno się nim zajmiemy i wykonamy to z czystą przyjemnością, na bardzo wysokim poziomie. Atutem naszych usług jest to, że holowanie dostosowujemy do indywidualnego klienta, nie ma więc mowy o żadnych pomyłkach i zgrzytach na linii Auto Trans-klient. Dbamy o to, aby współpraca była realizowana na jak najwyższym poziomie

Holowanie pojazdów Pasłęk – auta, tiry, ciężarówki i autobusy

 

Realizując holowanie pojazdów w Pasłęku nie zamykamy się jedynie na auta osobowe lub też dostawcze, ale nasze oferta holowania obejmuje również:

  • tiry,
  • autobusy, 
  • ciężarówki.

To właśnie dlatego ważne jest posiadanie bogatego zaplecza technicznego, które będzie umiejętnie dostosowane do rodzaju otrzymanego zlecenia. Tym samym nasi klienci zawsze mają pewność, że nasza pomoc przyniesie pożądane skutki. Skorzystanie z naszego holowania pojazdów Pasłek doprowadzi do tego, że uszkodzony pojazd szybko znajdzie się w serwisie samochodowym, a w razie potrzeby i możliwości drobne naprawy będziemy naprawiać na miejscu. Nasi pracownicy znają się na tym i są w stanie nieść szeroką pomoc dla każdego użytkownika drogi, chociaż wiele zależy pod tym kątem od tego, jaka jest to usterka i w którym miejscu się przytrafiła. 

Holowanie tirów oraz innych pojazdów zajmuje nas od wielu lat, dlatego też taka usługa jest bardzo dobrze zorganizowana, abyśmy po drodze nie natrafili na żadne przykre niespodzianki, które mogłyby bezpośrednio uderzyć również w naszych klientów, a do takich sytuacji nigdy nie dopuszczamy. Jeśli ktoś jest zainteresowany holowaniem tirów w Pasłęku może nam zaufać, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt, który da sobie radę z takim zadaniem. Dodatkową zaletą dla zamawiających jest to, że nasi pracownicy posiadają w tej kategorii należyte kompetencje i doświadczeni, przeszli niezbędne szkolenia, aby móc zajmować się takimi zadaniami na wysokim poziomie. W naszej ofercie znajduje się także holowanie ciężarówek oraz holowanie autobusów. W końcu każdy pojazd może ulec na drodze poważnej awarii i zdajemy sobie z tego sprawę. Z racji tego nasza pomoc drogowa otwarta jest przez 24 godziny na dobę, wystarczy kontakt z naszym pracownikiem, a procedura pomocy zostanie natychmiastowo uruchomiona.

Holowanie pojazdów typu autobusy i ciężarowe – spokojne dotarcie do wyznaczonego miejsca

 

Osoby nie mające możliwości samodzielnego odholowania auta do najbliższego warsztatu samochodowego lub na parking, powinny zdecydować się na usługi firmy Auto Trans. Zajmujemy się holowaniem ciężarówek Pasłęk różnych typów, zabezpieczając nie tylko holowane pojazdy, ale też cały towar, który znajduje się w środku. O nic nie trzeba się martwić, wystarczy nam po prostu zaufać i oczekiwać na końcowe efekty takiej współpracy, które z całą pewnością będą bardzo zadowalające. Jeśli komuś zależy na profesjonalnym holowaniu autobusów , ponieważ taki pojazd zepsuł się np. podczas wycieczki szkolnej, jesteśmy do Państwa usług i wcale nie będziemy żądać za wykonanie takiej usługi dużych pieniędzy.

Działamy sprawnie, ale również tanio, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że każda awaria na drodze to bardzo przykre i niespodziewane doświadczenie życiowe. Rozliczenie za holowanie może nastapić również z ubezpieczenia sprawcy wypadku komunikacyjnego. Wiele zależy jednak od tego, w jaki sposób doszło do danej kolizji i jakie są jej skutki, lecz to ocenią już właściwe służby drogowe.

eśli Twój pojazd odmówił posłuszeństwa i nie jesteś w stanie nic wymyślić, postaw na nasze sprawdzone holowanie aut Pasłęk. Co najważniejsze, z łatwością umieścimy dany pojazd na lawecie i zajmiemy się jego transportem. Holowanie może nastąpić do wyznaczonego miejsca, może to być więc np. parking, warsztat samochodowy lub garaż klienta. Wszystko ustalamy podczas rozmowy telefonicznej lub też bezpośrednio na miejscu zdarzenia, wystarczy jedynie dokładnie opisać swoją sytuację.