Masz wypadek ? potrzebna pomoc na drodze ? zadzwoń!

autolaweta Pasłęk

+48 500 540 922

Laweta w Pasłęku – bezpieczne odholowanie pojazdu

Auto Trans to właściwy wybór dla osób, którym zależy na wynajęciu lawety do odholowania przeróżnych rodzajów pojazdów. Działamy dla Państwa dobra, więc można mieć pewność, że każda usługa tego typu zostanie przeprowadzona bardzo profesjonalnie, sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie dla kierowcy, ale też dla holowanego pojazdu. Nasza laweta poradzi sobie z holowaniem autobusów, ciężarówek, aut osobowych, tirów czy też aut dostawczych. Wiele zależy od tego, w jakiej konkretnie sytuacji znajdzie się nasz klient. Autolaweta Pasłęk zawsze jest gotowa do działania, wystarczy bezpośredni kontakt telefoniczny, a my od razu ruszymy do wyznaczonego miejsca.

Nie mając pomysłu na bezpieczne odholowanie własnego pojazdu warto pomyśleć o usługach profesjonalistów, które w tym przypadku mogą okazać się jedynym właściwym rozwiązaniem. Co ważne, nasza autolaweta bezpiecznie odholuje nie tylko najmniejsze pojazdy, ale również te bardzo potężne. Wystarczy się do nas zgłosić, dokładnie opisać przebytą sytuację, a my zorganizujemy dla Państwa fachową pomoc, która sprosta wszystkim oczekiwaniom klientów, a ponadto nie będzie droga. Autolawety w Pasłęku odholują pojazdy na parking, do garażu lub też do serwisu samochodowego, w zależności od tego, w którym miejscu doszło do kolizji lub awarii i jaka jest pora dnia lub nocy.

Pasłęk Autolaweta – możliwość poradzenia sobie ze stresującym przeżyciem

 

Usługa holowania realizowana jest przez naszą firmę przez całą dobę. Wystarczy przekonać się do naszych usług i otworzyć się na profesjonalną pomoc, dzięki której uszkodzone auto nie zostanie pozostawione na drodze, a zostanie skutecznie przetransportowane w wyznaczone miejsce. Zajmiemy się także załatwianiem wszystkich najistotniejszych formalności, aby autolaweta zadziałała zgodnie z przepisami. Zatrudniamy w naszej firmie wyspecjalizowane osoby, które świetnie radzą sobie z prowadzeniem lawet, nawet jeśli na ich pokładzie znajduje się potężny i ciężki samochód ciężarowy. To właśnie wyróżnia naszą firmę. Potrafimy sobie poradzić nawet z najtrudniejszym zadaniem, które może przytrafić się na drodze.

Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego pojazdu na lawecie

 

Korzystając z naszej pomocy drogowej nie trzeba obawiać się o zabezpieczenie swojego pojazdu na lawecie Pasłęk, ponieważ zajmują się tym przeszkoleni profesjonaliści, mający do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt zabezpieczający oraz akcesoria ochronne. Nie ma więc mowy o tym, aby podczas transportowania pojazdów doszło do jakichś przykrych incydentów, jesteśmy na to całkowicie odporni. Skorzystanie z pomocy autolawety doprowadza do tego, że:

  • pojazd może być przetransportowany tam, gdzie życzy sobie tego klient,
  • można skorzystać z transportowania najcięższych typów pojazdu,
  • nie trzeba będzie się tym zajmować w pojedynkę

Cały czas rozwijamy nasze usługi, dlatego otwieramy się na potrzeby coraz większej grupy osó zmotoryzowanych. Nasza laweta może się pojawić na miejscu w przypadku drobnych stłuczek, poważnych awarii lub też groźnych wypadków komunikacyjnych.